У "Слузі народу" може утворитися нова група: проти здачі України і за ЄС19/03/2020![]() Про це розповіли співрозмовники УП у "Слузі народу".
"Є більше 20 людей у фракції, які точно за ЄС, проти здачі України і мають чіткі "червонії лінії". Це реально патріотичні люди, яких турбує, що відбувається в Мінську та навколо президента і Єрмака. Але ніхто ж з ними не радиться. От під листом щодо Сивохи зібралися майже всі".
Лакмусовим папірцем для створення ймовірної групи стали ініціативи зі створення консультативної ради у ТКГ за участі представників ОРДЛО та спроба радника секретаря РНБО презентувати у Києві сумнівний проєкт "платформи примирення".
Нардепи "РЎРќ" Сѓ Р·РІ’СЏР·РєСѓ С–Р· цим написали звернення РґРѕ секретаря РНБО Олексія Данілова С–Р· закликом звільнити РЎРёРІРѕС…Рѕ.
Також деякі "Слуги народу" виступили проти створення спільної з ОРДЛО ради.
Ініціатором вимоги звільнити Сивоху став депутат Єгор Чернєв. До походу в політику він займався ІТ-бізнесом, починав у структурах, пов`язаних з олігархом Віктором Пінчуком, був учасником проєкту "Нові лідери", який виходив на ICTV. У 2017-2018 роках за грант від фонду Пінчука навчався в бізнес-школі Королівського коледжу Лондона.
Підтримали ініціативу Чернєва ще майже два десятки "слуг".
Зокрема, Микита Потураєв, Гео Лерос, Богдан Яременко, Олексій Жмеренецький, Віталій Безгін, Богдан Кицак, Максим Дирдін, Андрій Мотовиловець, Анна Богдан, Вікторія Подгорна, Олександр Мариковський, Тетяна Циба, Олександр Трухін, Юрій Камельчук, Ліза Ясько, Ігор Василів, Ліза Богуцька.
Відзначається, що до цієї групи варто ще додати Олександра Ткаченка, главу економічного комітету Дмитра Наталуху та кількох інших.
За даними УП, учасники поки неформальної групи, яких об`єднує спільне бачення ситуації, зараз працюють над формалізацією свого об`єднання.
Пряма мова одного із неформальних учасників групи: "Зараз у нас є бажання якось формалізувати нашу групу. Ми думаємо зробити заяву, що ми залишаємось опорою президента, готові підтримувати його реформи, які він і ми обіцяли під час кампанії. Ми ж саме під ці реформи і пішли в політику. Але у нас є і чіткі позиції по Мінську, по безпеці країні і так далі. І ми їх озвучили".
Співрозмовники УП в "СН" розповіли, що Зеленський у курсі ситуації і мав уже розмову з представниками нової групи. Неформальне лідерство у ній поки належить Потураєву і Ткаченку.
Також активно в роботу нової групи включилися київські мажоритарники, як-то Дмитро Гурін.
|
Архів публікацій
Останні публікації
КРУГЛІ СТОЛИ
18.04.2005 / Політичні партії Львівщини у поствиборчій Україні 23.07.2004 / Президентські вибори в Україні: настрої виборців, очікування політиків, прогнози політологів 30.04.2004 / Нові закони про вибори в Україні: плюси і мінуси 02.04.2004 / Діяльність народних депутатів від Львівщини: оцінка на екваторі каденції 31.01.04 / Адміністративний ресурс у виборчій кампанії 10.01.04 / Львівська візія української політики Допоміжна інформація КОНФЕРЕНЦІЇ
2007 / Регіональний вимір політичного процесу в Україні у 2007 році 2007 / Політична наука в Україні: стан і перспективи 2005 / Україна після президентських виборів: становлення демократії та розвиток громадянського суспільства |