Президент Франції Еммануель Макрон розповів про те, що він думає з приводу критичних постів президента США Дональда Трампа в Twitter. Про це в суботу, 11 листопада, повідомляє CNN.

Макрон прокоментував нещодавнє висловлювання глави США на його адресу на сторінці в соціальній мережі. «Я завжди віддаю перевагу з’ясовувати важливі питання безпосередньо, ніж вибудовувати дипломатію через Twitter», – зазначив французький лідер.

9 листопада президент США опублікував на своїй сторінці в Twitter пост, в якому засудив ідею глави Франції про створення загальноєвропейської армії на противагу Сполученим Штатам, Росії та Китаю. Трамп назвав цю ідею «образливою».

Заява французького лідера прозвучала 6 листопада. На його думку, європейцям потрібен захист від Китаю і Росії, яка «знаходиться біля самих кордонів і показала, що може становити загрозу». Він також підкреслив, що не хоче, щоб оборона країн ЄС залежала від Сполучених Штатів.

Ідея створення єдиної армії існує вже багато років. Вперше про військову угоду в Європі заговорили після Другої світової війни, в 1948 році. Тоді Великобританія, Франція, Нідерланди, Бельгія та Люксембург підписали так званий Брюссельський пакт, домовившись про «колективну самооборону». У 1954-му до нього приєдналися ФРН та Італія, і в такому складі і під назвою Західноєвропейського союзу він проіснував до 2011 року.

Від ЦПД

write paper for me
안양출장안마 Система управління боєм Delta має значні переваги над своїми конкурентами завдяки своїй гнучкості, швидкості прийняття рішень, високій кібербезпеці та інтеграції з сучасними технологіями. Delta та її потенційні конкуренти Хоча інші системи, такі як американська C4ISR або ізраїльська BMS, є серйозними конкурентами, Delta залишається унікальною через свою здатність до децентралізованого управління та інтелектуального аналізу даних