Жінки в АТО та ООС в оптиці різних політичних ідеологій

9 березня відбудеться лекція “Жінки в АТО та ООС в оптиці різних політичних ідеологій”. Спираючись на закордонні та українські дослідження, мова піде про те, як участь жінок у війні подають різні медіа та партії із різних точок політичного спектру.
 
Організатори події так анонсують її:
 
“НАТО визначає конфлікт на Сході України як гібридну війну. Що таке гібридна війна? Чи впливає війна на всіх однаково, чи є війна гендернонейтральною?
 
Сьогодні не меншого, а щонайменш такого ж значення, як і класичні бойові дії, набувають “медіанаповнення і медіаманіпуляції” на тему цих бойових зіткнень.
 
Доктор Расселл Гленн, заступник керівника штаба військової розвідки США, повторюючи за заступницею міністра з оборонної політики США Мішель Флурной, десять років тому вважав, що під час війни в Лівані влітку 2006 року, збройні сили Ізраїлю були ошелешені передовими тактиками ведення бою та зброєю Хезболли, що мала у своєму розпорядженні сучасні системи типу “земля-вода” і протитанкову зброю. Ізраїльський досвід у Лівані став хрестоматійним прикладом гібридних бойових дій, які численні воєнні експерти вважають невід’ємною рисою нових горизонтів безпеки.
 
Спираючись на закордонні та українські дослідження, поговоримо про те, як участь жінок у війні подають різні медіа та партії із різних точок політичного спектру. Як до участі жінок в АТО ставляться класичні ліберали, республіканці, феміністки-анархістки чи консерватори? Відповіді на ці та інші питання ви почуєте презентації.
 
Спікерка – Олександра Канцер, феміністка, дослідниця жіночої історії та гендерночутливого підходу в методології, здобуває ступінь магістра в Українському Католицькому Університеті, активістка Феміністичної майстерні.
 
Подія організована у співпраці Феміністичної майстерні з Центром міської історії Центрально-Східної Європи.”