Президент США Дональд Трамп згоден зняти гриф секретності з документів з Національного архіву, пов’язаних з розслідуванням вбивства 35-го глави держави Джона Кеннеді. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter в суботу, 21 жовтня.

«За умови отримання подальшої інформації я як президент дозволю розкрити настільки довгий час заблоковані і засекречені документи по Джону Фіцджеральду Кеннеді», – вказав Трамп.

Раніше видання Politico з посиланням на джерела в адміністрації президента повідомило, що він може заблокувати майбутню публікацію. За його інформацією, на главу держави чинить тиск Центральне розвідувальне управління, а в Білому домі побоюються, що оприлюднення даних може завдати шкоди національній безпеці, пише worldua.info.

26 жовтня Національний архів США повинен опублікувати близько 3,1 тисячі секретних документів, і приблизно 30 тисяч паперів, які раніше оприлюднювалися лише частково. Гриф секретності терміном на 25 років був встановлений на всі документи, що містять інформацію про замах на Кеннеді, за указом президента Джорджа Буша-старшого в 1992 році.

Джон Кеннеді керував США трохи більше двох років і був смертельно поранений під час поїздки в Даллас 22 листопада 1963 року. Згідно з офіційною версією, його вбивцею був одинак ​​на ім’я Лі Харві Освальд, який стріляв в президента зі снайперської гвинтівки з великої відстані. Обставини смерті президента досі викликають суперечки.

Від ЦПД

write paper for me
안양출장안마 Система управління боєм Delta має значні переваги над своїми конкурентами завдяки своїй гнучкості, швидкості прийняття рішень, високій кібербезпеці та інтеграції з сучасними технологіями. Delta та її потенційні конкуренти Хоча інші системи, такі як американська C4ISR або ізраїльська BMS, є серйозними конкурентами, Delta залишається унікальною через свою здатність до децентралізованого управління та інтелектуального аналізу даних